Tilbake til alle rapporter

Mange hull samt vann i veibanen

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 09:52, onsdag 20 april 2022

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Et stadig tilbakevennende problem. Det lappes titt og ofte i asfalten her, men nye hull dukker stadig opp. I tillegg renner det vei ut i veibanen. Begge disse tingene fører til farlige situasjoner, da biler kjører 'slalom' for å unngå å treffe noe av dette. Dette gjelder i hovedsak mellom Nordåsvegen 315 til 360 der det IKKE er lagt ny asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Asfalten er alt for dårlig på denne strekningen.

    Publisert anonymt 10:38, onsdag 18 mai 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?