Tilbake til alle rapporter

Mangler søppeldunker ved fergekøen

Publisert av desktop anonymt 11:05, torsdag 21 april 2022

Sendt til Aure og Møre og Romsdal 4 minutter senere

Andre steder, også på andre siden av fergesambandet (Seivika) er det søppeldunker langs fergekøen. Hvorfor ikke på Tømmervågen, søppel blir slengt i grøfta eller satt utenfor kiosk i poser.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:39, torsdag 19 mai 2022

  • Still open, via questionnaire, 18:33, torsdag 16 juni 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:52, torsdag 14 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?