Tilbake til alle rapporter

Høy asfaltkant etter asfalt reperasjon. Kans kade kjøretøy

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 15:39, lørdag 23 april 2022

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Rennbergsvegen, 2355 Gaupen Etter reperasjonsarbeid etter gravingen det nå en høy tverrgående asfalt kant. Den kan skade kjøretøy, bør skiltes, ellerfikses. Kan ikke passeres trykt ober 10kmt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 16:42, lørdag 21 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?