Tilbake til alle rapporter

Bedre feiing

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 12:44, mandag 25 april 2022

Sendt til Drammen og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Det trengs kosting av veibane, særlig granveien, liasvingen og der liasvingen går over til Sigurd jorsalfares.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?