Tilbake til alle rapporter

Manglende skilt og fotgjengerfelt

Rapportert av desktop i kategorien Trafikkskilter anonymt 13:28, mandag 25 april 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Det var tidligere merket fotgjengerfelt her, alle som jobber på Vikangården krysser veien her og det er mye trafikk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?