Tilbake til alle rapporter

Elendig veibane

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 13:44, mandag 25 april 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Fra avkjørselen fra Riskeveien og opp til avkjørsel inn til Lomtjønna er det dårlig veibane med flere hull. Det har blitt lappet sammen før, men hullene er der.....

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Hull i veien er asfaltert

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:54, lørdag 17 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?