Tilbake til alle rapporter

Hageavfall dumpes i skog

Rapportert av mobile i kategorien Dumpet skrot av Ørjan Ellingsen 14:00, fredag 29 april 2022

Sendt til Randaberg mindre enn et minutt senere

Bør settes opp skilt om at dumping av all avfall er ulovlig

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?