Tilbake til alle rapporter

Døde trær

Rapportert av mobile i kategorien Trær anonymt 09:03, lørdag 30 april 2022

Sendt til Kristiansand 1 minutt senere

Noen av disse trærne er helt døde og de store tuiaene ser veldig gamle og stygge ut. Det ser også ut til at noen på andre siden av denne treklyngen holder på å falle så det hadde vært fint om dere kunne rydde og ta bort døde gamle trær.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:36, lørdag 28 mai 2022

  • Det er ikke gjort noe med disse trærne men jeg har kontaktet rektor på krossen skole hvorpå hun svarer at noe skal skje der ila sommeren.

    Publisert anonymt 11:05, søndag 26 juni 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?