Tilbake til alle rapporter

Forlatt/hensatt kjøretøy har stått på kommunal grusplass i lengre tid. Det er forsøkt å kontakte eier uten hell. Plassen er ikke skiltet da denne er regulert som friområde.

Rapportert av desktop i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 10:49, torsdag 5 mai 2022

Sendt til Råde 1 minutt senere

Bil blir ikke flyttet og er til sjenanse for naboer. Reg. nr. bil: BR 16395

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Lys i denne gaten har gått

    Publisert anonymt 12:11, torsdag 25 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?