Tilbake til alle rapporter

Her mangler et skilt.

Rapportert av desktop i kategorien Trafikkskilter av John Gjendemsjø 12:52, torsdag 5 mai 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 3 minutter senere

Haakon VIIs gate 25/Julianus holms veg. Forbudt å svinge til venstre. må settes opp her. Skaper mange uønskede situasjoner og irritasjon

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Her er det fortsatt ikke kommet opp skilt, forbudt å svinge til venstre, bildet viser en som svinger til venstre

    Sendt inn av John Gjendemsjø 22:38, mandag 13 juni 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?