Tilbake til alle rapporter

Lekeplass

Publisert av desktop anonymt 13:36, fre. 6 mai 2022

Sendt til Hedmark og Stange 4 minutter senere

Lekeplassen var fin, til noen jobbet med strømhuset som lå der. Nå er det ikke pent der lenger, og barna trives ikke. Ønske om oppgradert lekeplass for alle barna!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?