Tilbake til alle rapporter

Voksene kul på vei

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 14:17, lør. 7 mai 2022

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tjøme 3 minutter senere

Midt på vei, en diameter på ca 1 meter kommer opp, er nå blitt en stor kul på vei, redd for at biler tar nedi denne.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:29, lør. 4 juni 2022

  • Still open, via questionnaire, 19:17, lør. 2 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?