Tilbake til alle rapporter

Vaskebrett, støv,hull

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 06:07, mandag 9 mai 2022

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Hei, Ringsvegen trenger hjelp! Veldig mye vaskebrett, støver veldig og enkelte store hull i veien ved Fløtlia

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 06:31, mandag 6 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?