Tilbake til alle rapporter

Feiing ikke utført

Rapportert av mobile i kategorien Gatefeiing anonymt 18:19, man. 9 mai 2022

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Hei. Jeg er litt usikker på om kommunen er ferdige med å feie etter vinteren enda. Uansett er der ikke feiet på natriumveien enda i allefall

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:05, man. 6 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?