Tilbake til alle rapporter

Stort hull i asfalt.

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 13:16, tirsdag 10 mai 2022

Sendt til Klæbu og Statens vegvesen region midt 4 minutter senere

Det har nå vært hull langs denne gata i over ett år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?