Tilbake til alle rapporter

Det er freset asfalt og asfaltert noe, men mye igjen.

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 13:19, tirsdag 10 mai 2022

Sendt til Klæbu og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Det er freset asfalt og lappet sammen helt ytterst ved asfalten, men problemet er like stort inn mot motsatt kjørefelt. Det blir mye farlige trafikksituasjoner, da kjørende opp mot skolen prøver å unngå alle hullene i kjørefeltet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?