Tilbake til alle rapporter

Lys lekeplass

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 21:21, torsdag 12 mai 2022

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Lekeplassen har vært uten lys i 2 år! Kommer kun inn der med bil når snøen er borte. Lekeplassen brukes mye av barn fra Bjørnevatn og barnehagene her. Flere som har prøvd å melde ifra tidligere uten at det har skjedd noe.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:49, torsdag 9 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?