Tilbake til alle rapporter

Store hull i fortau

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 15:35, fre. 13 mai 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Fortauet i deler av Bjerkealleen har større hull. Veien ligger mellom en skole og en barnehage. Uheldig da små føtter stadig snubler i hullene. Observerer at barn og voksene med sparkesykkel og barnevogn går i veien fremfor fortau.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Alle hullene unntatt to ble tettet.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 16:44, fre. 10 juni 2022

  • Alle hullene unntatt to ble tettet.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:07, fre. 10 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?