Tilbake til alle rapporter

Hull i veg, trenger å gruses/skrapes

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 21:21, lørdag 14 mai 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 4 minutter senere

Huller i vei, mellom nordre Hallsetveg og Østkollvegen. Såpass ille at man tar snart under med bilen. Samme gjelder Nordre Hallsetveg 5 til Østtun vegen. Den må også kostes fri for pukkstein. Livsfarlig for barn å sykle der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?