Tilbake til alle rapporter

Treng knust asflat

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 17:40, mandag 16 mai 2022

Sendt til Fitjar og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Her har dei gravd grøfter ein ikkje fyllt skikkelig i,dette blir bare verre og verre og trengs å fikses opp i.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Slaghull i eldre grøft

    Publisert anonymt 16:32, torsdag 26 mai 2022

  • Still open, via questionnaire, 15:00, tirsdag 14 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?