Tilbake til alle rapporter

Knust glass

Rapportert av mobile i kategorien Gatefeiing anonymt 07:45, onsdag 18 mai 2022

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Har ligget knust glass i svingen et par uker - kom til enda mer i løpet av gårsdagen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 07:56, onsdag 15 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?