Tilbake til alle rapporter

Asfalt fjernet uten at mer skjer

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 10:43, lørdag 28 mai 2022

Sendt til Melhus og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Her har det stått åpent lenge uten at noe mer har skjedd. Alt for høy asfaltkant som kan ødelegge felger. Mye trafikk her pga barnehage. Åpne den alternative veien for gjennomkjøring, dekk over med plate eller fyll igjen. Putene som ligger i hullet er ikke bra nok.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ny asfalt på plass 1.juni

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 09:37, fredag 3 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?