Tilbake til alle rapporter

Enveiskjøring

Rapportert av desktop i kategorien Trafikkskilter anonymt 13:29, lørdag 4 juni 2022

Sendt til Hadsel og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Stiller spørsmål om nødvendigheten av enveiskjøringa, og om grunnlaget for enveiskjøring her fortsatt er tilstede!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?