Tilbake til alle rapporter

Ingen feiing på hele Dale i år.

Rapportert av mobile i kategorien Gatefeiing anonymt 17:14, søndag 5 juni 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Feiebil har ikke vært og feiet på hele Dale-feltet i år. Det ligger masse sand og grus på alle fortauene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 15:18, mandag 4 juli 2022

  • Still open, via questionnaire, 15:40, mandag 1 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?