Tilbake til alle rapporter

Det hadde vært fint med nye bord her snart…

Rapportert av mobile i kategorien Park/landskap anonymt 20:00, søndag 5 juni 2022

Sendt til Kristiansand 4 minutter senere

Benkene holder på å ramle fra hverandre. Veldig mange mennesker bruker dette friområdet, og godt å slippe flis i rompa😉

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?