Tilbake til alle rapporter

Farlig veihull,

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 09:34, tir. 7 juni 2022

Sendt til Flesberg og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Sykklet der i går og traff et veihull fart ca. 30kmh, holdt på krasje med en møtende bil i går. Veivesenet må gå over hele Numedals strekkningen og orden opp i dette umiddelbart . Det utløser meget farlige traffikksituasjoner, siden man ikke alltid oppdage dette tidsnok. Var også gjennstand i gårsdagens NRK sending på Kveldsnytt 06.06.2022 Det nye Asfalt belegget på strekningen er ett sammenhengdende vaskebrett !!. Forstår ikke helt kvalitetskravet på overflate når det nyasfalters. Kanskje det merkes ikke så godt med Bil uansett er det en slett jobb.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?