Tilbake til alle rapporter

Forlatt bil i Kanstadkrysset.

Rapportert av desktop i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 09:23, tirsdag 7 juni 2022

Sendt til Lødingen 2 minutter senere

Det ser ut som en liten grå citroen er forlatt på parkeringsplass ved Kanstadkrysset. Numrene er fjernet. Bilen har stått der lenge.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?