Tilbake til alle rapporter

Gangfelt

Publisert av desktop anonymt 14:54, onsdag 8 juni 2022

Sendt til Nordland og Vågan mindre enn et minutt senere

Det var en gang et gangfelt her som forsvant med veiarbeid. Ønskelig at det males opp igjen, da det er langt til neste og en god del trafikk rundt hotellene og taxi-sentral.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 15:49, onsdag 6 juli 2022

  • Fikset, for en tid siden etter slitasje å dømme.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:32, fredag 26 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?