Tilbake til alle rapporter

Gata ble kostet i dag. Er de ferdige eller kommer de en tur til?

Rapportert av mobile i kategorien Gatefeiing av Morten Fossum 22:28, onsdag 15 juni 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 2 minutter senere

Gata er fortsatt full av grus. Vi har tidligere fått beskjed om å IKKE koste grusen sammen. Vi har hørt etter, men nå ser det ikke ut her. Vi snakker straks midtsommer

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?