Tilbake til alle rapporter

Knekt strømstolpe

Publisert av mobile anonymt 12:24, lørdag 18 juni 2022

Sendt til Mandal og Vest-Agder mindre enn et minutt senere

Hei. Kjørte forbi her idag. Så en knekt strømstolpe som stod på halv 8 med stropp festet. Litt vanskelig å få øye på i buskaset. Var på nedsiden av hovedvei, like nær et busstopp.

Mvh, Fast Bruker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 04:25, tirsdag 19 juli 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:58, tirsdag 16 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?