Tilbake til alle rapporter

Dårlig sikt i Kleivenetunnellen. Veistøv.

Rapportert av mobile i kategorien Gatefeiing anonymt 15:33, søndag 19 juni 2022

Sendt til Drammen og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

I Kleivenetunellen er det så mye veistøv at sikten er dårlig og det river i luftveiene. Den har sikkert ikke blitt spylt etter vinteren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?