Tilbake til alle rapporter

Klipp av ugress

Publisert av mobile anonymt 08:36, tirsdag 21 juni 2022

Sendt til Randaberg og Rogaland 4 minutter senere

Kan det klippes langs hele Goaveien! Det er ikke klippet i sommer. Det ser ikke fint ut i det hele tatt. Bildene er fra undergrunnen i Goa krysset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 09:19, tirsdag 19 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?