Tilbake til alle rapporter

Veien mellom nystredet og oskleva virker å være for for bratt. Vanlige biler slår nedi og det etterlater seg lange flekker med oljesøl. Skjer nesten ukentlig.

Rapportert av mobile i kategorien Oljesøl anonymt 15:15, onsdag 22 juni 2022

Sendt til Halden mindre enn et minutt senere

Problemet virker å ha blitt større etter gatearbeidene i våres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?