Tilbake til alle rapporter

Feil husnr. på skilt.

Rapportert av desktop i kategorien Veinavn-skilter anonymt 10:40, torsdag 23 juni 2022

Sendt til Osterøy og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Mangler husnr 39. på skiltet som går til høyre. Viser bare 45-59, som heller ikke er riktig siden flere nummer er i andre rettninger..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?