Tilbake til alle rapporter

Oppsamling av store mengder vann ved busstopp og sykkelvei/fortau. Fører til trafikkfarlige situasjoner når folk forsøker å unngå dette «bassenget». Dette skyldes relativt ny asfaltering med dårlig helning eller manglende kum (?). Blir dette utbedret ganske snart ?

Rapportert av mobile i kategorien Buss- og togstopp anonymt 16:42, torsdag 23 juni 2022

Sendt til Trondheim 3 minutter senere

Dette problemet har eksistert i flere måneder - oppsto etter ny asfaltering, nytt busstopp ved nye blokker. Som man kan se av bildet, samler det seg store mengder vann ved busstoppet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?