Tilbake til alle rapporter

Glassskår bak buss skur.

Rapportert av mobile i kategorien Gatefeiing anonymt 08:14, fredag 24 juni 2022

Sendt til Randaberg og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Det er glass skår bak og ved buss skur. Kan en koste bort så vi ikke punkterer og hunder får det i potene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:39, fredag 22 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?