Tilbake til alle rapporter

Prob med kumlokk

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier av vegard tolfsen 01:18, onsdag 29 juni 2022

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Feil ved kumlokk

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 14:42, tirsdag 2 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?