Tilbake til alle rapporter

Oppskåret asfalt

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 18:16, onsdag 29 juni 2022

Sendt til Statens vegvesen region vest og Stavanger 4 minutter senere

Noen har skåret i asfalten for en ukes tid siden, og gått fra det. Utenfor Haugliveien 6 og 3. Er til sjenanse ved kjøring med bil og sykkel

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:53, onsdag 27 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?