Tilbake til alle rapporter

Dårlig veg

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 20:09, fredag 1 juli 2022

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Vegstandarden er under en hver kritikk!! Og risikoen til myke trafikanter langs denne vegen er langt utenfor hva som er akseptabelt - langt overskredet! Med så mye hull og spor og grunne som sklir ut, og 80grense med mye tungtransport fra Asko! Jeg har selv bodd i området i noen år nå, og bruker vegen daglig! Både i bil, som syklist, gående OG TIL HEST! Og jeg føler det er med livet som innsats til tider - pga så dårlig vegstandard. Dette MÅ utbedres, hele strekningen fra rundkjøring ved Asko, til rundkjøring Økelsrud! I samme moment burde det lages gang og sykkelsti her, så slipper myke trafikanter å ferdes her med livet som innsats!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:36, fredag 29 juli 2022

  • Still open, via questionnaire, 20:54, fredag 26 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?