Tilbake til alle rapporter

Åpen søppeldunk sprer søppel.

Rapportert av mobile i kategorien Forsøpling anonymt 17:01, lørdag 2 juli 2022

Sendt til Stavanger 4 minutter senere

Den ene søppeldunken er ikke lukket skikkelig, så søpla renner ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?