Tilbake til alle rapporter

Parksklirekne -- veks inn i veg -

Publisert av desktop anonymt 09:42, mandag 4 juli 2022

Sendt til Bremanger og Sogn og Fjordane 2 minutter senere

Dårleg sikt, ( bilde er tatt for 4 veke sida) så er no betydeleg dårlegare sikt. I tilegg er dette ein svartelista ( uønska) art.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:38, mandag 1 august 2022

  • Vi vil forsøke å sprøyte dette feltet med hjelp fra Landskapsservice gjentatte ganger i år og neste år. Det er ikke anbefalt å klippe/slå da deler av stengel kan slå rot andre steder og slik gjøre problemet større over tid

    Sendt inn av Øystein Grande 09:00, torsdag 4 august 2022

  • Fått mail, om løysingsforslag....

    Publisert anonymt 13:58, mandag 29 august 2022
    Still open, via questionnaire

  • Første sprøyting er gjennomført, og vil bli oppfølgt videre. Lukker saken for denne gang

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Øystein Grande 09:15, fredag 16 september 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?