Tilbake til alle rapporter

Fullstendig ødelagt vei som ødelegger bilen

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 20:21, mandag 4 juli 2022

Sendt til Nannestad og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Fra baksiden av coop på Eltonåsen helt till gamle åsvegen møter Nannestadvegen 120 er en mareritt och Veien er skrapt så lang ned att det knappt er vei igen. Veien brukes av mange, både vi som bor her men også de som ska ut i marka, går tur med hund eller cykler. Veien er det masse hull i og det er vanskelig og ikke slå sønder bilen når man kjører fordi du alltid treffer noe. Kommunal dårlig grusvei... feltet utarbeides med lys och fler boliger, på tide å få asfalt på denne Veien også

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Nu är det så illa att man tvingas köra på fel sida om vägen på flera platser för att undvika hål i vägen dessutom är detta på platser där det är svårt att se motgående traffik

    Publisert anonymt 21:27, mandag 1 august 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?