Tilbake til alle rapporter

Mangler et felt med asfalt etter tidligere graving.

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 10:18, tirsdag 5 juli 2022

Sendt til Sel og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det mangler et felt med asfalt i veien. Dette har vært sånn i flere år. Vi kjøpte huset for to år siden, og det har manglet asfalt i hele denne perioden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 14:31, tirsdag 2 august 2022

  • Still open, via questionnaire, 15:12, tirsdag 30 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?