Tilbake til alle rapporter

Skiltet som var laget og støpt fast ved stien opp til Bautaen ligger veltet ned i grøfta. Det har ligget sånn lenge og burde vært gjort noe med. Det ser ille ut, og mange turister finner ikke fram.

Rapportert av mobile i kategorien Veinavn-skilter av Marianne Andersen Kjønnøy 20:40, søndag 10 juli 2022

Sendt til Kristiansund og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Det må støpes fast igjen og festes skikkelig ved veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:09, søndag 7 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?