Tilbake til alle rapporter

Hullete vei

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 19:19, mandag 11 juli 2022

Sendt til Bjugn og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Masse dype hull i veien igjen! Veien bør ordnes opp snarest pga mye trafikk nå i ferien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Det er fikset igjen. Men det varer jo ikke lenge, hullene er på vei igjen. Ser ut til at vi bare må fortsette å melde inn.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 19:29, mandag 8 august 2022

  • Veien er igjen hullete, hullene er dype. Det treng masse grus som varer mer enn en ukes tid.

    Publisert anonymt 20:17, torsdag 13 oktober 2022

  • Veien har masse dype hull. Det blir reparert men varer kun en ukes tid. Noe bedre reparasjon bør utføres

    Publisert anonymt 18:02, fredag 11 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?