Tilbake til alle rapporter

Hull midt i Odins veg.

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 19:39, onsdag 13 juli 2022

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Hullet har vært her i noen uker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:43, torsdag 11 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?