Tilbake til alle rapporter

Folk har kastet søppel på parkeringsplassen ved Fórbutikken i x med Fagerdalsveien og Solholmsveien

Rapportert av mobile i kategorien Forsøpling av Elin Timenes Gundersen 19:06, tor. 14 juli 2022

Sendt til Kristiansand 4 minutter senere

Noen har satt fra seg dette for ca 1,5-2 uker siden. Det er ikke bra, og med tanke på den flotte avfallsorningen i Kristiansand burde det ikke være nødvendig. Jeg rapporter til KIV Dalane Sentralanlegg på tirsdag, men det står her enda. Vil ikke at det skal ble en avfallsplass i fine gata vår. Med vennlig hilsen Elin Timenes Gundersen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?