Tilbake til alle rapporter

Sjuke humper i veien begge veier

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 15:06, fredag 15 juli 2022

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestby 4 minutter senere

Holdt på å tryne på mcen både mot Oslo og mot Moss midt på e6 under Son Brua. Sjukt dårlig vei med bølgete Vei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?