Tilbake til alle rapporter

Dårlig gang- og sykkelveg

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 12:46, torsdag 21 juli 2022

Sendt til Lillehammer og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Hullete og sprukket asfalt. Forsøkt lappet enkelte steder nylig. Får vi fin sykkelveg med belysning mellom HiL og Fåberg snart?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:03, fredag 19 august 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?