Tilbake til alle rapporter

Dumping hageavfall

Rapportert av mobile i kategorien Forsøpling anonymt 21:39, torsdag 21 juli 2022

Sendt til Kristiansund mindre enn et minutt senere

Nabo av veien har tatt grøfta i bruk til dumping av hageavfall

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Opprydding pågår

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 22:29, søndag 31 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?